Jenter 12 år finaler sprint
1 Stine Norli IL Runar - Ski
2 Guro Nalum Duvholt Nanset IF - Ski
3 Nora Isnes Johansen Stathelle og Omegn IL - Ski
4 Stine Nicolaysen IL Runar - Ski
5 Elena Bekken Stokke IL - Ski
6 Viktoria Saastad IL Runar - Ski
7 Synne Jonassen Heddal IL - Ski
8 Kjersti  Løkka  Granlund Heddal IL - Ski
9 Seline Simonsen Kodal IL - Ski
10 Hedda Hagvåg Samuelsen Oseberg Skilag - Ski
11 Ingebjørg Marie Thorkildsen Skoppum IL - Langrenn
12 Rita Røsland Forså Oseberg Skilag - Ski
Gutter 12 år finaler sprint
1 Henrik Landsrød Stokke IL - Ski
2 Halvor Elverum Stokke IL - Ski
3 Hans Bernhard Burud dy. Sande Sportsklubb - Ski
4 Eivind Solheim Stokke IL - Ski
5 Thomas Meyer IL Runar - Ski
6 Amund Elnan Hof IL - Ski
7 Håkon Kornmo Hei, IL - Ski
8 Vebjørn Weldingh Nilsen Gulset IF - Ski 
9 Håkon Bakken Heddal IL - Ski
10 Sigurd Moen Oseberg Skilag - Ski
11 Adrian Gulliksrud Sjøgren Sande Sportsklubb - Ski
12 Benjamin Richard Johnsen Svarstad IL - Ski
13 Tobias Tafjord Suhrke Oseberg Skilag - Ski
14 Jonas Haug Andebu IL - Ski
15 Petter Hangerhagen Stokke IL - Ski
16 Tobias Horn Semb Oseberg Skilag - Ski
17 Ole Reidar Tallakstad Svarstad IL - Ski
18 Mathias Bjørnflaten Øvrum IL Runar - Ski
19 Hermund Ulvensøen Skoppum IL - Langrenn
20 Christian Mathisen Rindal IL Runar - Ski
21 Sivert Næss Ivrig, IL - Ski
22 Kristian Dahl Hauglum Sande Sportsklubb - Ski
23 Olav marius Andheim Sande Sportsklubb - Ski
24 Tinius Trøim Kvelde IL - Ski
25 Martin Eftedal Kvelde IL - Ski
26 Daniel Mikkelsen IL Runar - Ski
27 Mario Bjekic Nøtterøy IF
Jenter 13 år finaler sprint
1 Elise Gravningen Sande Sportsklubb - Ski
2 Eline Vataker Seeberg IL Runar - Ski
3 Emilie Gleditsch IL Runar - Ski
4 Marie  Bakken Heddal IL
5 Kristina Berge Pettersen IL Runar - Ski
6 Stine Ravndal Johnsen Stokke IL - Ski
7 Emma Davidsen IL Runar - Ski
8 Caroline Brekke Sauland IL - Ski
9 Emilie S. Larsen Andebu IL - Ski
10 Karoline Haugeland Andebu IL - Ski
11 Henriette Olsen Kaale Ivrig, IL - Ski
12 Katharina Groth Sande Sportsklubb - Ski
Gutter 13 år finaler sprint
1 Kristian Glasius Hegg Botne SK - Ski
2 Eirik Bergene Aabrekk IL Runar - Ski
3 Henrik Myrvang Olsen IL Runar - Ski
4 Markus M. Unneberg Oseberg Skilag - Ski
5 Kristoffer Liset Ivrig, IL - Ski
6 Iver Johan Knotten Ivrig, IL - Ski
7 Henrik Tallakstad Svarstad IL - Ski
8 Vetle Weseth Hof IL - Ski
9 Mathias Moland Andebu IL - Ski
10 Jon Eivind Lie Ivrig, IL - Ski
11 Sigve Ansgar Solberg Botne SK - Ski
12 Martin Sollie Nåtedal Ivrig, IL - Ski
13 Kasper Maagerø Svendsen Oseberg Skilag - Ski
14 Erik Gellein Halvorsen Botne SK - Ski
15 Håkon Nelson Svarstad IL - Ski
16 Hallvard Arntzen Foss IL Runar - Ski
17 Niklas Aleksander Gustavsen Botne SK - Ski
18 Haakon Foyn Moe Oseberg Skilag - Ski
19 Ole Moen Oseberg Skilag - Ski
20 Emil Book Bratbakk Skoppum IL - Langrenn
21 Simen Åmodt Amundsen Hof IL - Ski
22 Jørgen Klophmann Oseberg Skilag - Ski
23 Anders Solhaug Feen IL Runar - Ski
24 Henrik Sørlie Svarstad IL - Ski
25 Vegard Øverås Mælum IL - Ski
26 Mikkel Myrmel Bakke Oseberg Skilag - Ski
27 Øyvind trollsås Andebu IL - Ski
28 Stian Feen Linnerud Stokke IL - Ski
29 Carl Erik Almgren Andebu IL - Ski
30 Nils Ludvig Kalager Ivrig, IL - Ski
FH 13-16 år finaler sprint
1 Magnus Rød Stokke IL - Ski
Jenter 14 år finaler sprint
1 Emily Meyer IL Runar - Ski
2 Sigrunn Thorkildsen Skoppum IL - Langrenn
3 Hanna Mathisen IL Runar - Ski
4 Stine Haug Andebu IL - Ski
5 Lena  Sponberg Stokke IL - Ski
Gutter 14 år finaler sprint
1 Lars Norheim Christiansen Botne SK - Ski
2 Marius Backe Botne SK - Ski
3 Kristian Ulleland Hei, IL - Ski
4 Peder Skjeldal Hof IL - Ski
5 Sivert Knotten Svarstad IL - Ski
6 Marius Brunvand Fredriksen Botne SK - Ski
7 Lorentz Lauritzen Oseberg Skilag - Ski
Jenter 15 år finaler sprint
1 Mathilde Løvaas Ellingsen Mælum IL - Ski
2 Marte Gleditsch IL Runar - Ski
3 Mette Liset Ivrig, IL - Ski
4 Tonje Vassend Ørn, IF - Ski
5 Emilie Bertelsen Hei, IL - Ski
Gutter 15 år finaler sprint
1 Lars Johannessen Ørn, IF - Ski
2 Even Helgeland Sande Sportsklubb - Ski
3 Mathias Maagerø Svendsen Oseberg Skilag - Ski
4 Nicolai Myrvang Olsen IL Runar - Ski
5 Sondre Jacobsen IL Runar - Ski
6 Henrik Dønnestad Gulset IF - Ski 
7 Kristoffer Bjørløw Solberg Sande Sportsklubb - Ski
8 Magnus Gravningen Sande Sportsklubb - Ski
9 Haakon Olsen Gudbrandsen Gulset IF - Ski 
10 Stian Christoffersen IL Runar - Ski
10 Michael Polsrød Gulset IF - Ski 
12 William Lloyd Gulset IF - Ski 
13 Rune Elnan Hof IL - Ski
14 Even Høifødt Stokke IL - Ski
15 Sander Nikolai Pettersen IL Runar - Ski
Kvinner 17 år finaler sprint
1 Anne Camilla Nyland Groth Sande Sportsklubb - Ski
Gutter 16 år finaler sprint
1 Arvid Nelson Svarstad IL - Ski
2 Trygve Andre Olsøy Solberg Botne SK - Ski
3 Mads Kåsamoen Halvorsen Stokke IL - Ski
4 Mathias Almenningen Hof IL - Ski
5 Erik Troneng Skoppum IL - Langrenn
6 Johansen Eirik Andreas Skoppum IL - Langrenn
7 Sindre Øverås Mælum IL - Ski
8 Simen Fredrik Brunvand Fredriksen Botne SK - Ski
Menn 18 år / Menn 19-20 år finaler sprint
1 Jon Haaversen Oseberg Skilag - Ski
2 Thomas Vestly Kodal IL - Ski
3 Kent Ivar Bjørnsen Sollund Botne SK - Ski
Menn senior finaler sprint
1 Tony Borge Bredesen Skrim, IL - Ski
2 Tinus Dahl Kodal IL - Ski
3 Hans Randby Oseberg Skilag - Ski
4 Ole  Theodor  Sponberg Stokke IL - Ski
5 Morten Skatvedt Andebu IL - Ski