Ski nyheter — 05 Februar 2015
Poenglangrenn, Andebu Alder / klasse i sesongen 2015
Saftrunder Alder Runder Runder
29.jan 05.feb
Startnr
Endre Eliassen 3
345 Emilie Almenning 3 år 1
348 Karen Helene Rødland Rød 3 år 1 1
338 Johan Sommerstad- Eid 3 år 4
359 Marthe Aakre- Larsen 3 år 4
391 Sune Hurulin 3 år 4
405 Torben Brynjulfsen 4 år 3
316 Benjamin Kirkeberg 4 år 3 3
368 Mia Myhre Lefsaker 4 år 4
336 Frida Eline G Svensson 4 år 4 3
341 Lars Sørsdal Idland 4 år 1 3
418 Emilie Vestly 4 år 3
374 Alice Engerstrøm 4 år 6
415 Andreas Møyland Gran 4 år 3
400 Ludvig Hoel Fevang 5 år 3
388 Aurora Elise Rui- Haugerød 5 år 10
412 Jack Marius Sørensen 5 år 3
396 Håkon Kjærås 5 år 4
343 Vegard Norheim Møyland 5 år 6
349 Ida Sofie Rødland Rød 5 år 5 3
317 Kristian Haugberg 5 år 6 5
326 Kristian Hjerpekjønn 5 år 6 9
306 Ole Butler Wang 5 år 11 7
339 Halvar Sommerstad-Eid 5 år 9 12
309 Kristiane Steinstø 5 år 3 4
305 Isak Langseth Lie 5 år 8 10
356 Marius Bakke 5 år 6 8
389 Tobias Fevang Nystuen 6 år 2
331 Silje Emilie H Eliassen 6 år 5 6
342 Ragnhild Sørsdal Idland 6 år 8 6
350 Ida Berg Hansen Rød 6 år 3 8
324 Nathaniel Paulsen 6 år 3
302 Mathea Axisa Eriksen 6 år 3 6
354 Mie Askjem Dahl 6 år 11
332 Selma Oline Kerre-Berg 6 år 5 4
358 Maiken Hurulin 6 år 6 7
360 Magnus Aakre-Larsen 6 år 8
371 Aleksander Bø Vestskogen 6 år 1
373 Oliver Lauritsen Tandberg 6 år 7
375 Ebba Engerstrøm 6 år 9
403 Lilly Hansen 6 år 4
410 Linnea Nordrum Nilsen 6 år 4
369 Leah Myhre Lefsaker 7 år 2
301 Kine Hem Rasmussen 7 år 6 5
344 Ida Norheim Møyland 7 år 9
325 Hedda Hjerpetjønn 7 år 4 5
357 Linnea Åkervik-Bakke 7 år 6 7
322 Alma Moland 7 år 5 7
313 Julie Helen Kirkeberg 7 år 7 10
420 Martine Nesset 7 år 3
387 Mathea Skotte 7 år
383 Melinda Aamodt 7 år 9
390 Matilde Fevang Nystuen 7 år 4
394 Marielle Gåsholt 7 år 8
398 Martine Isaksen Andreassen 7 år 5
378 Chrisander Eigås 7 år 5
386 Leah Fossen Skjauff 7 år
416 Adrian Møyland Gran 7 år 6
318 Anne Haugberg 8 år 14 12
314 Ingrid Knippen Kvernsmyr 8 år 2
303 Kristina Axisa Eriksen 8 år 8
365 Ole Therkelsen 8 år 4
347 Henrik Almenning 8 år 13 10
346 Henning Almenning 8 år 10 9
340 Sunniva Sandland 8 år 5 3
319 Jørgen Taranrød 8 år
327 Mia Vegger 8 år 10 8
333 Nicklas G Svensson 8 år 10 4
413 Tiril Sofie Sørensen 8 år 8
417 Emilie Olsen 8 år 1
377 Linnea Askjem Sommerstad 8 år 10
404 Nikolai Norum Østenby 9 år 1
399 Marie Hoel Fevang 9 år
419 Michelle Nesset 9 år 3
372 Kristoffer Bøe Vestskogen 9 år 10
402 Jan Gunnar Dahl Askjem 10 år 4
364 Alexander Skinnes 11 år 4 2
407 Oliver Nordrum Nilsen 11 år 3
370 Ole Jakop Norum Mikalsen 11 år 3
384 Oliver Aamodt 11 år 7
414 Lilly Sørensen 11 år 13
401 Andrine Dahl Askjem 11 år 7
321 Andrea Høilund 12 år 1
406 Marius Brynjulfsen 12 år 6
397 Herman Borge Torsøe 14 år deltatt
393 Nikolay Eskedal 14 år deltatt
Tidtaking 29.jan
1 km løype Klassisk
377 Linnea Askjem Sommerstad 7 år 07:35
357 Linnea Åkvik Bakke 7 år 07:43
322 Hedda Hjerpetjønn 7 år 10:45
322 Alma Moland 7 år 10:29
386 Leah Fossen Skjauff 7 år 12:35
387 Mathea Skotte 7 år 12:29
395 Henriette Kjærås 7 år 08:33
340 Sunniva Sandland 8 år 08:50 08:39
318 Anne Haugberg 8 år 05:25 04:46
314 Ingrid Knippen Kvernsmyr 8 år 06:41 06:11
303 Kristina Axisa Eriksen 8 år 07:18 06:59
327 Mia Wegger 8 år 07:27 deltatt
319 Jørgen Tarandrød 8 år 08:00
311 Lars Opstad Vike 9 år 04:11 03:34
334 Thor Magnus Skøtt 9 år 06:42 04:31
353 Jan Peter Spro Heftøy 9 år 08:43 07:10
351 Tuva Berg-Hansen Rød 9 år 07:10 08:00
307 Karoline Butler Wang 9 år 08:08 06:23
381 Ola Gulli 9 år 07:53
408 Camilla Halum Huseby 9 år 05:51
382 Birk Solem Warhuus 9 år 08:06
392 Eilev Ellefsrød Berg 9 år 06:08
363 Iselin Larsen 10 år 08:50 07:40
300 Eskil Hernandez 10 år 04:34 03:50
355 Mathilde Røvik 10 år 09:25 06:34
335 Emma Skøtt 10 år 05:43 04:41
304 Jenny Axisa Eriksen 10 år 06:04 04:43
366 Emma Stålerød Dahl 10 år 08:38 05:56
323 Jakob Moland 10 år 08:01
411 August Sandland 10 år 13:35
409 Marius Halum Huseby 10 år 06:43
379 Ingeborg Gran 10 år 04:31
385 Fredrik Horrig 10 år 06:13
23.jan
2 km løype Klassisk skøyting
328 Sivert Vataker Liverød 11 år 07:10 S 08:09
352 Mina Sofie Kjærås Moland 11 år 06:57 S 07:56
315 Amalie Knippen Kvernsmyr 11 år 07:56 S 08:47
320 Jørgen Hansen Sukke 11 år 07:12 S
337 Ludvig Bjørkmo 11 år 08:45 S
312 Oskar Opstad Vike 11 år 06:15 S 07:18
329 Alexander Skjelland 11 år 13:46
401 Andrine Dahl Askjem 11 år 12:38
364 Alexander Skinnes 11 år 24;14
384 Oliver Aamodt 11 år 10;25
308 Magnus Butler Wang 12 år 08:57 S
310 Annika Dahl 12 år 07:01 S 07:45
361 Guttorm Gran 12 år 08:41 S 10:31
406 Marius Brynjulfsen 12 år deltatt
376 Sindre Talåsen 13 år 09:12
362 Torine Gran 13 år 07:18 S 08:39
66 Thea Stålerød Dahl 13 år deltatt
4 km løype
380 Martin Aske senior 07:31 09:55

Share

About Author

Styret Ski

(0) Readers Comments

Comments are closed.

Twitter
andebuil on Twitter
34 people follow andebuil
Twitter Pic hild_ra Twitter Pic AMiezans Twitter Pic solsen77 Twitter Pic NFFVestf Twitter Pic AnitaSol Twitter Pic lissimoo Twitter Pic KjFiring Twitter Pic HildeAC